Субота, 20.10.2018, 09:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Котелевський районний методичний кабінет

Меню сайту
Контакти
телефон: (05350)2-13-01
e-mail: kotmetod@ukr.net
Форма входу

Банери
Головна » 2017 » Квітень » 7 » Котелевські педагоги на обласному круглому столі з теми "Роль підручника у формуванні ключових і предметних компетентностей учня"
20:46
Котелевські педагоги на обласному круглому столі з теми "Роль підручника у формуванні ключових і предметних компетентностей учня"

5 квітня 2017 року на базі Полтавського НПУ імені В.Г.Короленка відбувся круглий стіл «Роль підручника у формуванні ключових і предметних компетентностей учня», на який були запрошені методисти відділів освіти, голови РМО вчителів зарубіжної літератури.

Перед учасниками зібрання виступила доктор філол. наук, професор, зав. кафедри зарубіжної літератури ПНПУ імені В.Г.Короленка Ольга Ніколенко, яка презентувала новий європейський підручник із зарубіжної літератури для 9 класу, створений на підставі компетентнісного підходу. Головне завдання підручника – прилучення до читання. Підручник повністю відповідає навчальній програмі із зарубіжної літератури для 5-9 класів (2012 зі змінами 2015-2016 рр., керівник авторського колективу – проф. О.М. Ніколенко). Уперше в підручнику із зарубіжної літератури застосовано європейський формат: велика сторінка (А4). Ольга Миколаївна донесла до присутніх і проблеми, які постають перед учителями-зарубіжниками і над якими працюють провідні науковці України. Відповіла на поставлені запитання.

Зустріч пройшла в теплій і невимушеній обстановці. Цьому сприяла і нова аудиторія – Науково-методичний центр якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури, з роботою якого також ознайомила виступаюча.

Хочеться додати, що на сайті ПНПУ імені В.Г.Короленка на головній сторінці під логотипом вище згадуваного НМЦ розміщено чимало цікавих і необхідних матеріалів для сучасного вчителя англійської мови і зарубіжної літератури. Усі бажаючі можуть користуватися наданими матеріалами центру. Вони варті того, щоб узяти вчителю на озброєння.

Учасники круглого столу щиро подякували Ользі Ніколенко за проведену роботу з модернізації предмета «Зарубіжна література» та за продуктивну зустріч.

Голова РМО вчителів ЗЛ і РМ Євдокія Кашуба

Переглядів: 61 | Додав: kotmetod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0