Субота, 20.10.2018, 09:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Котелевський районний методичний кабінет

Меню сайту
Контакти
телефон: (05350)2-13-01
e-mail: kotmetod@ukr.net
Форма входу

Банери
Головна » 2018 » Січень » 15 » Семінар практикум вчителів зарубіжної літератури і російської мови «Нова програма – новий сучасний урок».
13:23
Семінар практикум вчителів зарубіжної літератури і російської мови «Нова програма – новий сучасний урок».

ВІД ШКОЛИ ЗНАНЬ – ДО ШКОЛИ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, нова українська школа не може бути без нового освітнього середовища, яке б враховувало зміни у змісті освіти, у методиках викладання та доступі до навчання.

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури і російської мови району працює над методичною проблемою: «Професійна мобільність вчителя зарубіжної літератури і російської мови в умовах формування нового освітнього середовища».

З метою розвитку професійної компетентності вчителя 10 січня 2018 року на базі Великорублівської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов семінар практикум: «Нова програма – новий сучасний урок».

Вступне слово з означуваної проблеми мала голова методичного об’єднання Євдокія Кашуба.

Таміла Петренко, Лариса Цвентух з Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака, на прикладі нововведених творів познайомили учасників МО з методами і прийомами навчання, які сприяють розвитку предметних і ключових компетентностей.

Зв’язки зарубіжних письменників з Україною, особливості втілення української теми в їхніх творах – складова частина літературного компоненту галузі «Мови і літератури». Саме вони, за концепцією нової школи, сприяють українознавчому спрямуванню предмета зарубіжна література. Це питання добре висвітлила Таран Г.П.,учитель Великорублівської ЗОШ, яка провела учасників семінару стежками Європи.

Майстер-клас на тему: «Використання Інтернет-ресурсів на уроках зарубіжної літератури та російської мови» провела Валентина Чернова, старший учитель Великорублівської ЗОШ.

  

Заключним акордом стала змістовна екскурсія школою, яку провів директор школи Олександр Гаркавенко.

По закінченні плідної роботи учасниками МО були прийняті відповідні рекомендації.

 

Євдокія Кашуба, голова РМО

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 93 | Додав: kotmetod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0