телефон: (05350)2-13-01
e-mail: kotmetod@ukr.net
Форма входу

Банери
Головна » 2018 » Травень » 15 » Відбулися районні змагання з футболу на кубок С.А.Ковпака
15:33
Відбулися районні змагання з футболу на кубок С.А.Ковпака

Уже традиційно щовесни проходять районні змагання з футболу серед школярів на кубок Двічі Героя Радянського Союзу С.А.Ковпака. Цьогоріч 11 травня на спортивному майданчику Великорублівської загальноосвітньої школи тривав справжній футбольний бій. І лише за результатами післяматчевого пенальті врешті визначився переможець.

Команда Великорублівської загальноосвітньої школи виклалася сповна: хлопці не лише вирвали загальнокомандну, а й індивідуальну перемогу. Адже кращим гравцем змагань став представник цієї команди Цімко Руслан, учень 10 класу.

Тож лідер і власник перехідного кубку уже відомий. Лишилося назвати юних спортсменів, які зайнями почесні ІІ та ІІІ місця. Друге місце посіли футболісти із Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака. А третіми стали спортсмени з команди Котелевської ЗОШ №4.

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї та молоді Котелевської райдержадміністрації. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоці. Віриться, що попереду наших юних футболістів чекають нові спортивні досягнення.

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 8 | Додав: kotmetod | Рейтинг: 5.0/1