Форма входу

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Відбулися змагання з шахів
16:15
Відбулися змагання з шахів

У Котелевській гімназії № 1 імені С.А. Ковпака 10 лютого відбулися змагання з шахів серед загальноосвітніх закладів за програмою районної Спартакіади.

У складі команд виступали три юнаки та одна дівчина 2000-2001 року народження і молодші. Учасники виступали якнайкраще, проявили волю до перемоги, адже вони захищали честь своєї рідної школи, спортивного коллективу.

У змаганнях взяли участь 32 юних спортсмени у складі 8-ми команд.

А результати виявились такими:

• у загальнокомандному заліку з шахів у старшій групі І місце посіла команда Котелевської гімназії № 1,

ІІ місце – команда Великорублівської ЗОШ,

ІІІ місце – команда Котелевської ЗОШ № 4.

• у середній віковій групі І місце посіла команда Ковалевської ЗОШ,

ІІ місце – команда Козлівщинської ЗОШ,

ІІІ місце – команда Милорадівської ЗОШ.

Першість у турнірі отримали школярі Котелевської гімназії № 1 імені С.А. Ковпака: Остапенко Владислав, Пустовіт Віталій, Яценко Володимир, Глущенко Наталія, а також учні Ковалевська ЗОШ: Юхименко Богдан, Поривай Богдан, Сопиєв Олександр, Сопиєва Жанна.

Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї та молоді Котелевської райдержадміністрації.

Тож бажаємо усім учасникам подальших перемог та примножувати здобутки спортивних висот!

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 57 | Додав: kotmetod | Рейтинг: 0.0/0