Субота, 20.10.2018, 09:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Котелевський районний методичний кабінет

Меню сайту
Контакти
телефон: (05350)2-13-01
e-mail: kotmetod@ukr.net
Форма входу

Банери
Головна » 2017 » Листопад » 2 » Використання ІКТ та можливості Internet на уроках іноземної мови
09:13
Використання ІКТ та можливості Internet на уроках іноземної мови

 

Видатний американський вчений, педагог, філософ, професор Джон Дьюї сказав: “Якщо ми будемо вчити сьогодні так , як ми вчили вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтра». Тому в своїй практиці вчителі іноземної мови району використовують інформаційно – комунікаційні технології. Адже вони сприяють розвитку пізнавального інтересу учнів, оскільки дозволяють доповнити існуючі підручники новим, живим, цікавим для учнів матеріалом. Досвідом своєї роботи з цього питання педагоги ділилися на засіданні районного методичного об’єднання, яке відбулося 31 жовтня 2017 року на базі Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів. Під час семінару-практикуму вчителі розглянули особливості використання ІКТ та можливостей Internet на уроках, використання мультимедійних технологій на уроках іноземної мови, використання Internet-ресурсів у роботі з молодшими школярами

Цікаво, змістовно, в ногу з часом, пройшла презентація фрагментів уроків з використанням ІКТ, де вчителі одночасно були і учнями, і педагогами, практично змогли застосувати всі теоретичні знання та вміння.

 

Ці уроки презентували сучасну модель навчання, яку складно уявити без використання новітніх технологій навчання англійської мови – без використання мультимедійних засобів навчання та мультимедійних технологій навчання, які перетворюють навчання іноземній мові на живий творчий процес.

 

Педагоги дійшли висновку, що використання комп'ютерних технологій у викладанні іноземної мови дозволяє відійти від традиційних форм навчання й підвищити індивідуалізацію навчальної діяльності учнів, оптимізувати засвоєння мовних структур та граматичних правил, а також подолати монотонність заняття при формуванні мовленнєвої та комунікативної компетенції

 

Учасники семінару обговорили особливості проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та переглянули відеорезюме учасників.

Категорія: Новини РМК | Переглядів: 69 | Додав: kotmetod | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Новини Педпреси
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0